| Υλικό | Μη υφασμένα |
|---|---|
| Στυλ | Επεξεργασμένη εξατομικευμένη τσάντα με φερμουάρ |
| Μέγεθος | Μικρός (2030cm) |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Χρήση | Προώθηση, Ψώνια, Δώρο, Συσκευή, Λογοπωλεία |
| Υλικό | pp, Υλικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Παντοπωλείο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Πάνω από το φερμουάρ |
| Τύπος τύπου | με ράγες |
|---|---|
| Μέγεθος | Μεσαίο (~ 30-50cm), όπως απαιτούν οι πελάτες |
| Υλικό | Υφασμένα |
| Στυλ | Τσάντα PP |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα PP |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Προϊόντα οικιακής χρήσης |
| Χρήση | Άλλα οικιακά προϊόντα |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP |
| Τύπος σακούλας | Τύκνωμα |
| μέγεθος | Μικρό |
|---|---|
| Χρήση | Αγορές |
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Διοχέτευση με σωλήνες | 2 εκατοστά |
| Χρήση | Αγορές |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Βάρος φορτίου | 20 κιλά |
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Διοχέτευση με σωλήνες | 2 εκατοστά |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | προώθηση |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| μέγεθος | Απαιτήσεις πελατών |
| Μέγεθος | Μεγάλο ((> 50cm), απαιτήσεις των πελατών |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Μέγεθος | Μεσαίο (~ 30-50cm), όπως απαιτούν οι πελάτες |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| Τύπος τύπου | Κινούμενα σχέδια |
|---|---|
| Μέγεθος | Μεγάλο ((> 50cm) |
| Υλικό | Υφασμένα |
| Στυλ | Πλαστικοποίηση |
| ανακυκλωμένη σακούλα | ΤΟΤΕ BAG |