| Τύπος τύπου | Κινούμενα σχέδια |
|---|---|
| Μέγεθος | Μεγάλο ((> 50cm), απαιτήσεις των πελατών |
| Υλικό | Υφασμένα |
| Στυλ | Τσάντα PP |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα PP |
| Μέγεθος | Μεσαίο (~ 30-50cm), όπως απαιτούν οι πελάτες |
|---|---|
| Υλικό | Μη υφασμένα |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| Φτερό | Πτυσσόμενη λαβή |
|---|---|
| Σκοπός | Σάκος αγορών PP |
| Δείγμα | 7 ημέρες |
| Διαρκής | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένο Logo | Διαθέσιμο |
| Υλικό | pp, Υλικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δέξου το. |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Πάνω από το φερμουάρ |
| Υλικό | pp, Υλικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δέξου το. |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Πάνω από το φερμουάρ |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Ναι, ναι. |
| Τύπος κλεισίματος | φερμουάρ |
| Τύπος κλεισίματος | Σφραγίδα |
|---|---|
| Υλικό | Υφαντικό πολυπροπυλένιο |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Χρήση | Ψώνια, παντοπωλεία, προώθηση |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Ναι, ναι. |
| Χρήση | Ψώνια, παντοπωλεία, προώθηση |
|---|---|
| Τύπος χειριστή | Υλικό σώματος / λαβή νάιλον |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Τύπος κλεισίματος | Σφραγίδα |
| Μέγεθος | Μεγάλο ((> 50cm), απαιτήσεις των πελατών |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Προϊόντα οικιακής χρήσης |
| Χρήση | Άλλα οικιακά προϊόντα |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP |
| Τύπος σακούλας | Τύκνωμα |