| Sealing | Sewing |
|---|---|
| payment | Tt |
| Printing Side | Customized |
| Durability | 10 Kg Or More |
| Material | PP |
| Eco-Friendly | Yes |
|---|---|
| Waterproof | Yes |
| Closure | Zipper Closure |
| Customized Design | Available |
| Lamination | Glossy/Matt |
| Τύπος χειριστή | Λαβή βρόχων |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| ικανότητα φόρτωσης | 20 έως 50 kg |
| Υλικό | Υφαντικό πολυπροπυλένιο |
| Washable | Yes |
|---|---|
| Material | PP |
| Size | SMALL/MEDIUM/Large/XXL |
| Handle Type | Double |
| Capacity | 20kg |
| Χρήση | Ψώνια, παντοπωλεία, προώθηση |
|---|---|
| Τύπος χειριστή | Υλικό σώματος / λαβή νάιλον |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Τύπος κλεισίματος | Σφραγίδα |
| Τύπος κλεισίματος | Σφραγίδα |
|---|---|
| Υλικό | Υφαντικό πολυπροπυλένιο |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Χρήση | Ψώνια, παντοπωλεία, προώθηση |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Ναι, ναι. |
| Κλείσιμο | Κλείσιμο φερμουάρ |
|---|---|
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Ναι, ναι. |
| Αδιάβροχος | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | Υφάσματα με στρώση |
| Εκτύπωση | Προσαρμοσμένο Logo |
| ικανότητα φόρτωσης | 20 έως 50 kg |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Τύπος κλεισίματος | φερμουάρ |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Ναι, ναι. |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| ικανότητα φόρτωσης | 20 έως 50 kg |
| Τύπος κλεισίματος | φερμουάρ |
| Σκοπός | Σάκος αγορών PP |
|---|---|
| Κλειδί | ΜΗ ΥΦΑΝΘΕΙΣΑ ΤΣΑΝΤΑ |
| Δείγμα | 7 ημέρες |
| Διαρκής | - Ναι, ναι. |
| Συσκευή | Καρτόνι/ pp Συσκευή |