| Υλικό | PP |
|---|---|
| Στυλ | Χρησιμοποιούμενη σούπα |
| Τύπος χειριστή | Διπλό. |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Τύπος κλεισίματος | φερμουάρ |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Τυλιζόμενα | - Ναι, ναι. |
| Στυλ | Χρησιμοποιούμενη σούπα |
| Αδιάβροχο | ΟΧΙ |
| Style | HANDLED Tote |
|---|---|
| Closure Type | Zipper |
| Washable | Yes |
| Size | SMALL/MEDIUM/Large/XXL |
| Capacity | 20kg |
| Τύπος χειριστή | Πp Δακτυλικές υφαντικές λαβές |
|---|---|
| pp υφαντή τσάντα | Προωθητικός |
| Δυνατότητα βάρους | Μέχρι 20 kg |
| Κλειστή λέξη | pp υφαντή τσάντα |
| Σχεδιασμός | Προσαρμόσιμη |
| pp υφαντή τσάντα | Προωθητικός |
|---|---|
| αντοχή | Υψηλή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
| Λιμάνι | Σαγκάη ή Νίνγκμπο |
| Χρήση | Ψώνια, παντοπωλεία, παραλία, κλπ. |
| Material | Laminated Woven |
|---|---|
| Usage | Shopping Bag |
| Durability | Strong |
| Waterproof | Yes |
| Size | Medium |
| ικανότητα φόρτωσης | 20 έως 50 kg |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Τύπος κλεισίματος | φερμουάρ |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Ναι, ναι. |
| Προσαρμοσμένο σχέδιο | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Εκτύπωση | Προσαρμοσμένο Logo |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Φιλικό προς το περιβάλλον | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | Μεσαία |
| Surface Handling | Gravure Printing |
|---|---|
| Keyword | PP WOVEN BAG |
| Factory History | 20 Years |
| Usage | Shopping, Grocery, Beach, Etc. |
| Design | Customizable |
| Τύπος χειριστή | Υλικό σώματος / λαβή νάιλον |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Ναι, ναι. |
| Περιβαλλοντικά φιλικό | - Ναι, ναι. |