| μέγεθος | Μικρό |
|---|---|
| Χρήση | Αγορές |
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Διοχέτευση με σωλήνες | 2 εκατοστά |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | προώθηση |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| μέγεθος | Απαιτήσεις πελατών |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Δυνατότητα | 10 κιλά ή περισσότερο |
| Μαύρο εκτύπωσης | Φιλικό προς το περιβάλλον μελάνι |
| Ιστορία εργοστασίων | 20 χρόνια |
| Τύπος τύπου | Κινούμενα σχέδια |
|---|---|
| Μέγεθος | Μεγάλο ((> 50cm) |
| Υλικό | Υφασμένα |
| Στυλ | Πλαστικοποίηση |
| ανακυκλωμένη σακούλα | ΤΟΤΕ BAG |
| Material | PP |
|---|---|
| Durability | 10 Kg Or More |
| Factory History | 20 Years |
| payment | Tt |
| Printing Side | Customized |
| Τύπος τύπου | Επιστολή |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρός (2030cm) |
| Υλικό | Μη υφασμένα |
| Στυλ | Αντιμετωπισμένος |
| Μη υφαμένη τσάντα αγορών | Προωθητικός |
| Τύπος τύπου | Ζωικές τυπωμένες ύλες |
|---|---|
| Μέγεθος | Μέσο (3050cm) |
| Υλικό | PP |
| Στυλ | Αντιμετωπισμένος |
| Σάκος αγορών PP | Προωθητικός |
| Τύπος τύπου | Κινούμενα σχέδια |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό (~ 20-30cm), όπως απαιτούν οι πελάτες |
| Υλικό | Υφασμένα |
| Στυλ | pp υφαντή τσάντα |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα για ψώνια από υφασμένο PP |
| Υλικό | pp, Υλικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δέξου το. |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Πάνω από το φερμουάρ |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Σχήμα | xy-30563 |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |