| Βιομηχανική χρήση | Παντοπωλείο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Πάνω από το φερμουάρ |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δέξου το. |
| Μέγεθος | Μεσαίο (~ 30-50cm), όπως απαιτούν οι πελάτες |
|---|---|
| Υλικό | Μη υφασμένα |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| Μέγεθος | Μεγάλο ((> 50cm), απαιτήσεις των πελατών |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα για ψώνια από υφασμένο PP |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| Προσαρμοσμένο Logo | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Φτερό | Πτυσσόμενη λαβή |
| Χρώμα | CMYK |
| Λειτουργία | Αποθήκευση, προώθηση, ψώνια. |
| Δείγμα | 7 ημέρες |
| Άρθρο | Μη υφασμένη επαναχρησιμοποιήσιμη τσάντα για ψώνια |
|---|---|
| Λειτουργία | Αποθήκευση, προώθηση, ψώνια. |
| Φτερό | Πτυσσόμενη λαβή |
| Δείγμα | 7 ημέρες |
| Χρώμα | CMYK |
| color | CMYK |
|---|---|
| Function | Storage, Promotion,shopping |
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Διαρκής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Σκοπός | Σάκος αγορών PP |
| Συσκευή | Καρτόνι/ pp Συσκευή |
| Προσαρμοσμένο Logo | Διαθέσιμο |
| Δείγμα | 7 ημέρες |
| Customized Logo | Available |
|---|---|
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Purpose | PP Shopping Bag |
| Feature | Disposable|biodegradable |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| Υλικό | pp, Υλικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δέξου το. |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Πάνω από το φερμουάρ |