| Μέγεθος | Μεσαίο (~ 30-50cm), όπως απαιτούν οι πελάτες |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | προώθηση |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP |
| Τύπος σακούλας | Τύκνωμα |
| Μέγεθος | Μεγάλο ((> 50cm), απαιτήσεις των πελατών |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Προϊόντα οικιακής χρήσης |
| Χρήση | Άλλα οικιακά προϊόντα |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP |
| Τύπος σακούλας | Τύκνωμα |
| Μέγεθος | Μεσαίο (~ 30-50cm), όπως απαιτούν οι πελάτες |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| Τύπο πλευρά | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό |
| Επόμενο άρθρο | Κάθε μέρα. |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 5 ημέρες |
| Τύπος τύπου | Τυπές ζώων/ λουλούδια |
| μέγεθος | Μικρό |
|---|---|
| Χρήση | Αγορές |
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Διοχέτευση με σωλήνες | 2 εκατοστά |
| Χρήση | Αγορές |
|---|---|
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Βάρος φορτίου | 20 κιλά |
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Διοχέτευση με σωλήνες | 2 εκατοστά |
| Εφαρμόσιμο γένος | Ανεξάρτητοι / Άντρας και Γυναίκα |
|---|---|
| Χρώμα | CMYK |
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Βάρος φορτίου | 20 κιλά |
| GSM | 130gm-190gm |
| Διοχέτευση με σωλήνες | 2 εκατοστά |
|---|---|
| μέγεθος | Μικρό |
| Υπηρεσία | Οργανωτής κατασκευής |
| Χρώμα | CMYK |
| Βάρος φορτίου | 20 κιλά |