| Υλικό | PP |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Χρώμα | κόκκινο |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| μέγεθος | Απαιτήσεις πελατών |
| Υλικό | PP, PP |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | προώθηση |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| λογότυπο | Δέχεστε την εξατομικευμένη εκτύπωση λογότυπου |
| Χρήση | προώθηση |
| Βιομηχανική χρήση | Παντοπωλείο |
|---|---|
| Σφραγισμός και χειρισμός | Πάνω από το φερμουάρ |
| Υλικό | Υλικό επικαλυμμένο |
| Ειδικότητα | Ανακυκλώσιμο |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δέξου |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | προώθηση |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| μέγεθος | Απαιτήσεις πελατών |
| Βάρος των υφασμάτων | 100 γραμμάρια - 180 γραμμάρια |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | PP |
| Σκοπός | Σάκος αγορών PP |
| Φτερό | Πτυσσόμενη λαβή |
| Ειδικότητα | Χρησιμοποιήσιμα ή βιοδιασπώμενα |
| Τύπος τύπου | με ράγες |
|---|---|
| Μέγεθος | Μέσο (3050cm), προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό | PP |
| Στυλ | Αντιμετωπισμένος |
| Μη υφαμένη τσάντα αγορών | Περιβαλλοντικά φιλικό |
| Υλικό | pp υφαντή τσάντα |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Ειδικότητα | Εμπόδιο |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δέξου το. |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Μεσαίο (~ 30-50cm), όπως απαιτούν οι πελάτες |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| Μέγεθος | Μεγάλο ((> 50cm), απαιτήσεις των πελατών |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Πάνω από το φερμουάρ |