| Durable | Yes |
|---|---|
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Customized Logo | Available |
| color | CMYK |
| Feather | Folding Handle |
| Άρθρο | Μη υφασμένη επαναχρησιμοποιήσιμη τσάντα για ψώνια |
|---|---|
| Διαρκής | - Ναι, ναι. |
| Φτερό | Πτυσσόμενη λαβή |
| Δείγμα | 7 ημέρες |
| Λειτουργία | Αποθήκευση, προώθηση, ψώνια. |
| Διαρκής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Λειτουργία | Αποθήκευση, προώθηση, ψώνια. |
| Συσκευή | Καρτόνι/ pp Συσκευή |
| Φτερό | Πτυσσόμενη λαβή |
| Σκοπός | Σάκος αγορών PP |
| Συσκευή | Καρτόνι/ pp Συσκευή |
|---|---|
| Κλειδί | ΜΗ ΥΦΑΝΘΕΙΣΑ ΤΣΑΝΤΑ |
| Διαρκής | - Ναι, ναι. |
| Βάρος των υφασμάτων | 100 γραμμάρια - 180 γραμμάρια |
| Φτερό | Πτυσσόμενη λαβή |
| Purpose | PP Shopping Bag |
|---|---|
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Durable | Yes |
| Customized Logo | Available |
|---|---|
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Purpose | PP Shopping Bag |
| Feature | Disposable|biodegradable |
| color | CMYK |
|---|---|
| Function | Storage, Promotion,shopping |
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Υλικό | pp, Υλικό επικαλυμμένο |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Παντοπωλείο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Πάνω από το φερμουάρ |
| Μέγεθος | Μεσαίο (~ 30-50cm), όπως απαιτούν οι πελάτες |
|---|---|
| Υλικό | Μη υφασμένα |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα PP |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |
| Μέγεθος | Μεσαίο (~ 30-50cm), όπως απαιτούν οι πελάτες |
|---|---|
| Υλικό | Μη υφασμένα |
| Χρήση | Θήκη για ψώνια |
| Σχήμα | xy-30003 |
| Λειτουργία | Προστασία του περιβάλλοντος |