| Τύπος τύπου | Κινούμενα σχέδια |
|---|---|
| Μέγεθος | Μεγάλο ((> 50cm), απαιτήσεις των πελατών |
| Υλικό | Υφασμένα |
| Στυλ | Τσάντα PP |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα PP |
| Τύπος τύπου | Κινούμενα σχέδια |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό (~ 20-30cm), όπως απαιτούν οι πελάτες |
| Υλικό | Υφασμένα |
| Στυλ | pp υφαντή τσάντα |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα για ψώνια από υφασμένο PP |
| Durable | Yes |
|---|---|
| Feature | Disposable|biodegradable |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| color | CMYK |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Αγορές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση με βαφή |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Πάνω από το φερμουάρ |
| Προσαρμοσμένο λογότυπο | διαθέσιμα |
|---|---|
| Κλειδί | ΜΗ ΥΦΑΝΘΕΙΣΑ ΤΣΑΝΤΑ |
| Σκοπός | Σάκος αγορών PP |
| Βάρος των υφασμάτων | 100 γραμμάρια - 180 γραμμάρια |
| Διαρκής | - Ναι, ναι. |
| Διαρκής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Σκοπός | Σάκος αγορών PP |
| Συσκευή | Καρτόνι/ pp Συσκευή |
| Προσαρμοσμένο Logo | Διαθέσιμο |
| Δείγμα | 7 ημέρες |
| Σκοπός | Σάκος αγορών PP |
|---|---|
| Κλειδί | ΜΗ ΥΦΑΝΘΕΙΣΑ ΤΣΑΝΤΑ |
| Δείγμα | 7 ημέρες |
| Διαρκής | - Ναι, ναι. |
| Συσκευή | Καρτόνι/ pp Συσκευή |
| Άρθρο | Μη υφασμένη επαναχρησιμοποιήσιμη τσάντα για ψώνια |
|---|---|
| Λειτουργία | Αποθήκευση, προώθηση, ψώνια. |
| Φτερό | Πτυσσόμενη λαβή |
| Δείγμα | 7 ημέρες |
| Χρώμα | CMYK |
| Βάρος των υφασμάτων | 100 γραμμάρια - 180 γραμμάρια |
|---|---|
| Διαρκής | - Ναι, ναι. |
| Κλειδί | ΜΗ ΥΦΑΝΘΕΙΣΑ ΤΣΑΝΤΑ |
| Σκοπός | Σάκος αγορών PP |
| Προσαρμοσμένο Logo | Διαθέσιμο |
| Πρωτότυπη ύλη | pp |
|---|---|
| Χρώμα | CMYK |
| Κλειδί | ΜΗ ΥΦΑΝΘΕΙΣΑ ΤΣΑΝΤΑ |
| Διαρκής | - Ναι, ναι. |
| Σκοπός | Σάκος αγορών PP |